Współpraca

Współpraca PR 

Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z blogiem Cyfrowi Nomadzi. Jeśli widzisz miejsca, w których nasze drogi mogą się spotkać, skontaktuj się z nami mailowo: justyna.fabijanczyk(Zamień tekst w nawiasie na @)gmail.com lub telefonicznie: (+48) 735 035 418. 

Krótko o blogu Cyfrowi Nomadzi 

Cyfrowi Nomadzi to największa w Polsce społeczność skupiająca mobilnych profesjonalistów – specjalistów IT, przedsiębiorców, osoby prowadzące własną działalność, start-upowców, freelancerów,  blogerów, konsultantów oraz osoby wykonujące wolne zawody.

Blog Cyfrowi Nomadzi został wyróżniony w Galerii Wschodzących Gwiazd Blogosfery w Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2017 r. prowadzonym przez Jasona Hunta – najważniejszym rankingu polskich blogów.

Propozycje współpracy

Napisz do nas, by otrzymać prezentację PDF na temat bloga Cyfrowi Nomadzi  i przykładowych możliwych form współpracy.

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, które nie będą kolidowały z interesami Czytelników naszego bloga oraz nie będą stwarzały ryzyka nadszarpnięcia naszej reputacji wiarygodnego źródła informacji. Zdajemy sobie sprawę, że jako potencjalnemu Partnerowi, trudno może być Ci stwierdzić czy będziemy zainteresowani współpracą, dlatego tym bardziej zachęcamy do kontaktu. Obiecujemy rozważyć każdą propozycję.

WIN – WIN – WIN

Wiemy, jak tworzyć nadzwyczajnie dobre projekty, oparte na zasadzie win-win-win.  Dla nas liczy się tylko taka współpraca, która jest wartościowa i korzystna z punktu widzenia Partnera, autorów bloga i Czytelników. Nie realizujemy projektów, w których ta równowaga jest zachwiana. Piszemy na tematy, które wpisują się w tematykę bloga i są potencjalnie wartościowe dla naszych Czytelników.

Demografia czytelników bloga 

Według statystyk Facebook, reprezentatywnych tylko dla mniejszej części Czytelników, blog grupuje przede wszystkim osoby w wieku 25-34 lat. W tym przedziale wiekowym znajduje się przeszło połowa Czytelników. Kolejne dwa mocne przedziały wiekowe stanowią osoby w wieku 35-44 lat (21% Czytelników) oraz 18-24 lata (16%), w zdecydowanej większości wywodzące się z dużych miast. Cyfrowi Nomadzi są równie chętnie czytani przez mężczyzn, jak i kobiety (nieznaczna przewaga).

Dane dotyczące sieci społecznościowych i subskrypcji (na dzień 2018-03-15):

 • Zasięg bloga: 12 000 UU miesięcznie [podgląd statystyk]
 • 7 000  w społeczności na Facebooku 
 • 6 500 zaangażowanych uczestników w grupie Cyfrowi Nomadzi na Facebooku
 • 44 160 osób, do których dotarły posty na Facebooku w okresie (2018-03-15 – 2018-02-15)
 • 4580 osób subskrybujących newsletter
 • 2579  osób subskrybujących notyfikacje push
 • 1365  obserwujących na Instagramie

Przykłady artykułów powstałych we współpracy

Zapraszamy do współpracy ☺

Media o nas:

Prasa, radio i portale

Książki, raporty, prezentacje

 • Rozdział w książce autorstwa Rafała Chechelskiego pt. Przedsiębiorczość Najważniejsza Umiejętność XXI wieku: Justyna Fabijańczyk. Digital nomad z Polski.
 • Wywiad z Justyną Fabijańczyk w książce wydanej przez Fundację Biznesu i Nauki pt. Autorytet Biznesu.
 • Wywiad i sylwetka Justyny Fabijańczyk w raporcie Hatalska.com, infuture hatalska foresight institute pt. Wędrowcy -raport o współczesnych nomadach.
 • LosWiaheros na konferencji See Bloggers: Digital nomads, czyli praca zdalna a podróże.
 • Rozdział w książce Biblia Podróżowania (w przygotowaniu).

Przedruki artykułów z bloga w prasie i Internecie

Blogi

O podróżach z psem