Jak znaleźć pracę zdalną jako program/project manager?

Bartek
Bartek

Luty 1, 2017

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Jak znaleźć pracę zdalną jako program/project manager?"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Marle
Gość

bede zlosliwa- niektore osoby na tym stanowisku nie moga wykonywac pracy zdalnej… no chyba ze ich szefom wystarczy sprosna gadka i obraz z kamerki. inaczej mowiac stanowisko to sciema a prawdziwa robote odwal ktos inny

Justyna
Gość

Jednego mi w tym tekście brakuje. Wyjaśnienia, jak ktoś, kto ma taki ogrom obowiązków polegających na organizacji pracy zespołu (ludzi zazwyczaj pracujących ze sobą w jednym miejscu) może kierować ich zadaniami, nie będąc w pobliżu. Albo nawet bardziej tego, jak ktoś taki może wyprzedzić w rekrutacji osobę, która jest na miejscu i dzięki temu teoretycznie (a czasem też praktycznie) pokieruje całym procesem szybciej. Super by było, gdybyś pogłębiła ten wątek. Wiadomo przecież – projekt to nie tylko maile, deadline’y i listy „to do”, ale też po prostu „czynnik ludzki” i jakkolwiek idea zarządzania ludźmi z kanaryjskiej plaży wydaje mi się być nęcącą ;), ciężko mi uwierzyć, że szefów polskich korporacji nęci podobnie. Jeśli jednak się mylę, bardzo chętnie o tym przeczytam.

Mariusz Kobak
Gość

Pracuję jako PM w dużej międzynarodowej firmie. Pracuję z Polski ale projekty są realizowane dla klientów wewnętrznych w zasadzie na całym świecie. Kieruję ludźmi, którzy fizycznie znajdują się w Indiach, Polsce, Meksyku, Szwecji. Da się to wszystko tak zorganizować, żeby w zasadzie pracować zdalnie. Żaden z członków zespołu nie musi się fizycznie spotykać. Zatem da się i to z Polski.

wpDiscuz