Maroko: Pracowakacje i surfing w Taghazout

Yusti

Grudzień 11, 2016

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Maroko: Pracowakacje i surfing w Taghazout"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Martyna
Gość

Miejsce wygląda bajecznie i faktycznie ma wiele zalet! Ostatnio Maroko „atakuje” mnie z każdej strony i choć od dawna jest na mojej liście miejsc do odwiedzenia to teraz kusi jeszcze bardziej 🙂 Fakt, że jest tak blisko, ale z drugiej strony to jednak inny kontynent i jest zdecydowanie inaczej i bardziej egzotycznie zachęca do odwiedzenia. Kiedy zaczęłaś opisywać złe strony Taghazout spodziewałam się brudu, który jest domeną całego Maroka, niestety. Podejrzewam, że w tej kwestii najwięcej mogą zdziałać przyjezdni z Europy.
Btw. co to za świetna wtyczka, która powiadamia mnie o nowych wpisach kiedy sobie grzecznie surfuję po Internecie? Jest genialna!
Czekam na kolejne przewodniki po miejscach idealnych dla cyfrowych nomadów 🙂

Kasia
Gość

Witam,

Jakieś 2 miesiące temu usłyszałam o cyfrowych nomadach i od tej pory nie potrafię przestać o tym myśleć. Temat pracy zdalnej jest dla na tyle fascynujący, że postanowiłam zdobyć umiejętności, które umożliwią mi taki styl życia. Zaczęłam uczyć się kodowania i web designu, gdyż zawsze jakoś mnie do tego ciągnęło a poza tym idealnie wpisuje się w moje plany życiowe. Tak się cieszę, że trafiłam na Was. Piszecie fascynujące relacje i stanowicie dla mnie wielką motywacje do realizacji celów. Kiedy będziecie w Polsce chciałabym Was bliżej poznać. Robicie genialne rzeczy. Tak bardzo chciałabym poznać ludzi, którzy wędrują przed siebie pracując zdalnie z miejsc niesamowitych i malowniczych.

Serdecznie Was pozdrawiam i liczę, że uda nam się poznać w niedługiej przyszłości,
Kasia,
ps. fantastyczny artykuł i zdjęcia. Trzymam za Was kciuki za dalsze podróże i relacje

Ryan
Gość

Mój pierwszy artykuł przeczytany na tej stronie. Mam jednak pytanie jak radzicie sobie z zabezpieczeniem laptopów? Wiadomo… hotel lub inne miejsce gdzie jesteście sami w pokoju to pewnie tam jak gdzieś wychodzicie… pytanie czy miejsca do coworkingu oferuje depozyt sprzętu?

wpDiscuz