Kiedyś zaczynaliśmy od marzeń…

Cześć! 

Tutaj Justi i Bartek. Fajnie, że do nas zajrzałeś i chcesz nas poznać! Jesteśmy dwójką ludzi, justi-i-bartekktórzy od zawsze marzyli o podróżowaniu po świecie, nigdy nie chcieliśmy wracać do biura, a jednocześnie chcieliśmy rozwijać się zawodowo. Zaczęliśmy szukać możliwości, by połączyć obie  rzeczy i tak wpadliśmy na pomysł, by pracować zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. Gdy kilka lat temu przyszło nam to do głowy nie wiedzieliśmy jeszcze, że nie jesteśmy pierwsi, a taki sposób na życie wybiera coraz więcej ludzi, przede wszystkim specjalistów i osoby prowadzące swój biznes online. Okazało się, że nie tylko my myślimy, że połączenie technologii i mobilności  otwiera w życiu mnóstwo możliwości! Tak odkryliśmy, że na świecie rozwija się społeczność cyfrowych nomadów! Ten temat stał się naszą pasją, o której piszemy na tym blogu.

Od 2014 roku pracujemy zdalnie z różnych miejsc na świecie, m.in. z kilku Wysp Kanaryjskich, Meksyku, Panamy, Hiszpanii, Kolumbii, Argentyny czy Peru. Justi zajmuje się tworzeniem nazw firm i content marketingiem, a Bartek pracuje w IT. 

Kiedyś zaczynaliśmy od marzeń o tym by zamiast codziennie jeździć do biura móc pracować z domku na plaży w widokiem na ocean. Rano pić razem kawę, bawić się na plaży z psem. Marzyliśmy o tym, by zamiast szpilek i garsonek nosić bikini i flip-flopy. By na przerwie w pracy kąpać się w oceanie i surfować. A jak nam się znudzi ruszyć w podróż przed siebie: jeździć konno po górskich dolinach, kąpać się pod wodospadem, turlać na wydmach w Kolumbii, pływać z wielorybami w Meksyku, ganiać kolorowe rybki na Karaibach, wspinać się na ośnieżone 6-tysięczne wulkany w Boliwii i Argentynie, szukać niebieskich papug w brazylijskim lesie deszczowym, kupić sobie terenówkę i przejechać nią Amerykę Południową, przygarnąć ze schroniska psa i zabrać go w podróż z nami. Wydaje się niemożliwe? To wszystko już się wydarzyło! Ten krótki wstęp nie pomieści wszystkiego co robiliśmy przez ostatnie lata. 

Dlaczego założyliśmy tę stronę?

Założyliśmy tę stronę, bo chcemy dzielić się naszymi doświadczeniami z ludźmi, którzy mają podobny sposób patrzenia na życie i podobne marzenia. Jesteśmy fanami wszystkiego tego co związane z pracą zdalną, technologią i mobilnością a na blogu piszemy o tym, jak wykorzystać te wszystkie możliwości, by żyć życiem na własnych zasadach.

Chcesz się zaangażować? Stworzyć coś razem?

Napisz do nas: kontakt@cyfrowinomadzi.pl

 

Dwie wzmianki odnośnie “Kiedyś zaczynaliśmy od marzeń…

  1. Hej! Dopiero Was znalazłam i chętnie dołączę do grona czytelników 🙂 Choć sama jak cyfrowy nomad nie funkcjonuję, bo zarzucam kotwicę w każdym miejscu, do którego się przeprowadzam, to dość często ją wyciągam, by zasmakować życia w innym miejscu. Historie takie jak Wasza są niezwykle inspirujące, dlatego będę starała się śledzić Wasze kroki 🙂 Pozdrawiam.

Comments are closed.