O nas

Witaj na blogu Cyfrowi Nomadzi!

Jeśli myślisz o tym, jak zacząć pracować zdalnie, to jesteś we właściwym miejscu! Cieszę się, że tu trafiłeś!

Cyfrowi Nomadzi to blog, przewodnik i bardzo wyjątkowa w polskim internecie społeczność. Blog został założony w Gwatemali w 2015 roku. Od tego czasu był prowadzony z około 40 krajów w Ameryce Południowej, Ameryce Środkowej i Północnej, Azji i Europie.

Znajdziesz informacje o tym, jak zmienić pracę na zdalną, dowiesz się od czego zacząć przygotowania, czy jakie miejsce wybrać na pierwszy wyjazd. Zajrzyj do poszczególnych zakładek.

Justyna Yusti Fabijańczyk

Podróżniczka, dziennikarka, pasjonatka przedsiębiorczości. Jest konsultantką ds. marketingu i PR-u oraz autorką publikacji biznesowych.

Współpracuje z międzynarodowymi markami z plaży w Meksyku, czy na Bali. Prowadzi również start-up Business Master Academy tworzący kursy biznesowe dla firm i freelancerów, którzy tak samo, jak ona swoje biuro chcą spakować do plecaka.

Pracuje zdalnie od 2014 r. W tym czasie jej biurem stawały się wynajęte domy, mieszkania, coworkingi a czasem nawet pola namiotowe. Praca zdalna pozwoliła jej uwolnić się od biura i spełnić zawodowe marzenia o pisaniu.

 

Django (Dżango)

dsc06501Najmilszy rottweiler na świecie, urodzony podróżnik. Doskonale radzi sobie zarówno w górach jak i na morzu. Zdobył 6-tysięcznik na Puna Atacama na pograniczu Boliwii i Argentyny. Uczestniczył w rekreacyjnym rejsie katamaranem z Panamy do Kolumbii przez wyspy San Blas. Brał udział w 9-dniowym trekingu przez Góry Huayhuash, jednym z trudniejszych w Peru. Urodził się w Meksyku, gdzie trafił do schroniska. Od stycznia 2015 r. nieodłączny członek ekipy. Za dnia zjednuje przyjaciół, w nocy dzielnie ostrzega przed nieproszonymi gośćmi. 

 

Jak dołączyć do Cyfrowych Nomadów? 

  • Dołącz do największej polskiej społeczności *grupy Cyfrowi Nomadzi* na Facebooku – pozaj innych nomadów, integruj się, pytaj śmiało!
  • Podłącz się pod źródło inspiracji na *fanpage’u Cyfrowi Nomadzi* na Facebooku.
  • Dołącz na *Instagramie* poznaj miejsca, w których aktualnie jesteśmy, i z których pracujemy.
  • Dołącz na *Periscope*  – obejrzyj transmisje wideo z miejsc, w których jesteśmy. Transmisje możesz oglądać też na komputerze wchodząc w ten link: www.periscope.tv/cyfrowinomadzi albo pobrać aplikację na telefon i wyszukać nas w aplikacji: @cyfrowinomadzi.
  • Dołącz w aplikacji Snapchat – zobacz jak wygląda praca zdalna na co dzień oraz życie i niespodzianki w krajach, które odwiedzamy.
  • Dołącz na *na YouTube* – poznaj wskazówki ludzi, którzy pracują zdalnie.

Masz pomysł na wspólne działania?

Uwielbiam ciekawe projekty.  Sprawdź moje propozycje w zakładce Współpraca.